Referencje 

Jeżeli stawiacie na fotografa z pasją do tego co robi, to z pewnością możemy polecić Szymona, który zaskakuje swoją oryginalnością spojrzenia i nietuzinkowymi ujęciami tego co ulotne. Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za utrwalenie jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Za każdym razem, gdy oglądamy reportaż z naszego ślubu, przypominają się nam emocje, jakie towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu.
Nasz album będzie najpiękniejszą pamiątką na całe życie. Stanowi żywą opowieść zawierającą w sobie wszystkie jej najpiękniejsze momenty. Fotografia ślubna jest czymś więcej niż setkami zdjęć przedstawiających dzień ślubu minuta po minucie. Tylko wytrawne oko dostrzega to co dla innych jest niedostrzegalne. Ujmujący charakter zdjęć jest dowodem umiejętności i zmysłu estetycznego Szymona. Jest on oddanym swojej pasji, sympatycznym, z poczuciem humoru człowiekiem, dzięki czemu sesja plenerowa przebiegała w przemiłej atmosferze. Fotograf powinien być nie tylko kreatywny, ale także otwarty na pomysły innych. Nie zaszkodzi także odrobina wytrwałości (nawet 4 km trasa w niesamowitym upale nie stanowiła przeszkody).

Zdjęcia wykonane przez PP-STUDIO wyróżniają się na tle innych fotografii ślubnych. Nasza sesja jest zaskakująca, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Jest wspaniałą pamiątką, której dziś można nam pozazdrościć. Chciałoby się więcej takich zdjęć!
Jak każda Młoda Para przygotowując się do TEGO dnia chcieliśmy, żeby wszystko było zorganizowane na jak najwyższym poziomie, ale przede wszystkim, żeby było niebanalnie. Wybierając Szymona postawiliśmy przed nim nie lada wyzwanie sfotografowania tego wszystkiego biorąc pod uwagę fakt, że będzie to jedyna forma dokumentacji, gdyż zrezygnowaliśmy z kamerzysty (mało kto potrafi dla nas podołać temu zadaniu...). Mieliśmy sporo czasu na dokonanie wyboru, ale o Szymonie słyszeliśmy już dużo dobrego stąd nie mieliśmy dylematu. Szymon nie tylko sprostał naszym oczekiwaniom, ale też przeniósł nasze wyobrażenia o tych zdjęciach na wyższy level ;). Niesamowicie odnalazł się w plenerowych sceneriach, które wykorzystywał w tym celu na naszą prośbę po raz pierwszy. Był wszędzie i widział wszystko jednocześnie nie rzucając się w oczy. Zdjęcia są piękne, wzruszające i tak jak miało być z założenia NIEBANALNE... Dziękujemy :)
“Kilka fotografii, a w nich zaklęta siła minionych chwil.” Dziękujemy Szymonowi za pełen profesjonalizm i zaangażowanie. To dzięki niemu za każdym razem kiedy oglądamy nasze zdjęcia pojawia nam się uśmiech na twarzy. Jego fotografie pozwalają nam przenieść się w tamten dzień, gdy był razem z nami i zapisywał najpiękniejsze momenty naszego życia. To nie jest zwykły fotograf tylko człowiek, który w swoją pracę wkłada całe serce przy okazji ciesząc się szczęściem innych. Jeśli pragniecie zostać posiadaczami równie pięknej pamiątki śmiało zgłaszajcie się do Szymona. Oprócz świetnej zabawy zapoznacie szaloną, pełną pomysłów osobę jaką jest Szymon.
P.S. Za pomocą krótkiej negocjacji da się nawet przejechać swoją Barchettą :)

Gorąco polecamy i serdecznie pozdrawiamy
Przygotowując się do tego jedynego dnia chcieliśmy, aby emocje których doświadczymy zostały z nami jak najdłużej... Zdjęcia, które otrzymaliśmy zostaną naszą najpiękniejszą pamiątką oddając wzniosłość tej chwili w każdym szczególe. Niepowtarzalna i wyjątkowa galeria zdjęć ze ślubu, zabawy weselnej oraz pleneru pokazuje zamiłowanie, pasję i ciężką pracę Szymona. Będziemy do nich wracać z radością, uśmiechem na ustach i sentymentalną łezką w oku. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z satysfakcjonującej współpracy z Szymonem. Dał się poznać jako bardzo miły człowiek z profesjonalnym podejściem do wykonywanej przez siebie pracy. Dzięki jego kreatywności zyskaliśmy wspaniałą pamiątkę. Dziękujemy.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą i owocną współpracę, dzięki czemu posiadamy niezapomnianą pamiątkę z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Fotki wyszły pięknie, profesjonalnie i nie jest to tylko nasza opinia. Słowa "pełen szacun dla fotografa" słyszeliśmy nie tylko wśród rodziny i znajomych, ale także z ust profesjonalisty. My również się pod tym podpisujemy ;). Szymon potrafi wypatrzyć każdy ciekawy moment i zdąży zawsze - nawet przed chmurami ;). Bardzo miły, kontaktowy fotograf z wieloma ciekawymi pomysłami i z poczuciem humoru, dzięki czemu sesja w plenerze przebiegła w miłej atmosferze. Serdecznie wszystkim polecamy i stwierdzamy, że było warto!
Dla nas sesja plenerowa z początku jawiła się jako "zło konieczne". Ani ja, ani tym bardziej mąż nigdy nie pałaliśmy szczególną miłością do obiektywu aparatu, tym bardziej w sytuacji, w której to my mieliśmy być centralnym punktem fotografii. Dlatego też byliśmy bardzo mile zaskoczeni faktem, iż to "zło konieczne" okazało się czymś bardzo przyjemnym, co dało nam dużo radości, a także wspaniałą pamiatkę na przyszłość. Sesja przebiegała w sympatycznej i luźnej atmosferze, z każdym ujęciem łatwiej było nam wczuć się w klimat i bawić tym doświadczeniem, a wszystko to za sprawą fotografa, który okazywał wiele cierpliwości, kreatywności i jeszcze raz... cierpliwości. Z czystym sumieniem możemy polecić studio. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z efektu współpracy.